start / Aktualności / Aktualności

2 kolejna turnieju Deichmann Stalowa Wola - aktualizacja

2 kolejna turnieju Deichmann Stalowa Wola - aktualizacja

Przedstawiamy rozpiskę drugiej kolejki Minimistrzostw Deichann Stalowa Wola, która odbędzie się 29 kwietnia na boiskach PSP 12.

Kategoria U7:

FRANCJA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

11:45  Francja - Chile - boisko nr 1

12:10  Francja - Turcja - boisko nr 1

  • Julian Jargiełło
  • Maksymilian Bąk
  • Bartosz Krzanicki
  • Karol Dudziński
  • Michał Wojtanowicz
  • Dawid Bielecki
  • Szymon Kaczmarski

PARAGWAJ: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

10:30  Jamajka – Paragwaj - boisko na 1

10:55  Paragwaj - Holandia - boisko nr 1

  • Dawid Kita
  • Adam Żuchowski
  • Adrian Nowakowski
  • Mateusz Bucior
  • Antoni Sikora
  • Jakub Długosz
  • Damian Tur
  • Mateusz Miś
  • Jan Gazda

Kategoria U9:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

10:55   Francja – Jamajka - boisko nr 3 Orlik

11:20    Francja - Kanada - boisko nr 2

  • Igor Butryn
  • Alan Kawałek
  • Franek Sibiga
  • Emil Mach
  • Filip Strażan
  • Alan Sondej
  • Daniel Panasiuk
  • Adrian Romańczyk

RPA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

10:30   Jamajka – RPA - boisko nr 3 Orlik

11:45   Belgia - RPA - boisko nr 2

  • Liliana Witkiewicz
  • Szymon Ładziak
  • Bartłomiej Skrzypek
  • Mateusz Jakubiec
  • Kacper Szwajka
  • Aleksander Szafran
  • Mateusz Grębski

Kategoria U11:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

08:25  Francja – RPA - boisko nr 3 Orlik

08:50  Francja – Holandia - boisko nr 1

09:40  Francja - Australia - boisko nr 2

  • Michał Perlich
  • Jakub Wojtanowicz
  • Adrian Lach
  • Maja Kuta
  • Adrian Pomykała
  • Dawid Warwas
  • Marcin Buksiński
  • Kacper Kuraciński

Kategoria U13:

FRANCJA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

13:00  Francja – Peru - boisko nr 3 Orlik

13:50  Francja - Holandia - boisko nr 2

  • Kacper Długosz
  • Kacper Garbacki
  • Konrad Piechota
  • Łukasz Froń
  • Szymon Osterreicher
  • Piotr Skiba
  • Mateusz Ciszyński

AUSTRALIA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

13:50  Brazylia – Australia - boisko nr 3 Orlik

14:15  Australia - Holandia - boisko nr 3 Orlik

  • Maksymilian Bieliński
  • Janek Rusztyn
  • Oliwier Szlęzak
  • Filip Kowalski
  • Mateusz Perlich
  • Kamil Błażejczak
  • Mateusz Sudoł
  • Mateusz Gałek
<< wstecz dalej >>

udostępnij