start / Aktualności / Aktualności

Skorzystaj ze zniżek na mecz z Piastem!

Skorzystaj ze zniżek na mecz z Piastem!

Przed nami kolejne spotkanie Ekstraklasy przy Bułgarskiej. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Żurawia zmierzą się z Piastem Gliwice. Spotkanie odbędzie się w piątek, 22 listopada o godzinie 20.30. Z tej okazji, przypominamy o przysługujących zniżkach zawodnikom LPFA oraz zachęcamy do wsparcia starszych kolegów z zespołu dopingiem!

Przypomnienie o zniżkach

Wiemy, że zawodnicy LPFA oraz ich rodzice i rodzeństwo są kibicami Lecha Poznań. Dlatego też przysługują im atrakcyjne zniżki. Chcemy aby wszyscy aktywnie wspierali Kolejorza na trybunach! Piłkarze Lech Poznań Football Academy ze wszystkich lokalizacji oraz ich rodzeństwo do 13. roku życia otrzymują darmowe bilety na mecz. Aż 50% zniżki przysługuje opiekunom. Bilety zakupują Państwo tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu biletowego Lecha Poznań.

Od meczu z Koroną Kielce vouchery mogą jedynie wykorzystać uczestnicy programu Lechici (nie dotyczy osób do 13. roku życia). Aby wykorzystać voucher należy dołączyć do programu Lechici i powiązać swoje konto Lechici z kontem w systemie biletowym. Jak dołączyć do programu? Zaloguj się na swoje konto w systemie biletowym bilety.lechpoznan.pl. Z menu wybierz „TWOJE KONTO” i w sekcji „LECHICI Akademia Kibica” wybierz „ZAŁÓŻ NOWE KONTO LECHICI”. Konto zostanie utworzone i powiązane z systemem biletowym. Więcej o programie Lechici dowiesz się tutaj: https://www.lechpoznan.pl/o-programie,80.html

W przypadku pytań o program Lechici prosimy o kontakt przez infolinię biletową 602-368-268 lub wiadomość na bok.lechpoznan.pl

Jak to zrobić?

Bilet na mecze Lecha Poznań wraz z odpowiadającą zniżką mogą Państwo uzyskać w trzech krokach:.

  1. Wypełniamy formularz zgłoszeniowy (osoby, które już wypełniły formularz, nie muszą robić tego po raz kolejny), wpisując dane członków rodziny uczęszczające na mecze TUTAJ >>
    UWAGA! Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z automatycznym przyznaniem vouchera zniżkowego!
  2. Rejestrujemy się w programie Lechici TUTAJ >>
  3. Kupujemy bilet w systemie biletowym Lecha Poznań - instrukcja TUTAJ >>

WAŻNE! Osoby które wypełniały formularz wcześniej nie wypełniają go ponownie. Vouchery zostaną automatycznie dodane do Państwa konta.

Podczas uzupełniania formularza należy pamiętać, że vouchery zniżkowe przysługują tylko tym osobom, które nie posiadają żadnych zaległych płatności w Lech Poznań Football Academy.

Aby posiadać zniżki już od meczu z Piastem, prosimy o wypełnienie formularza do poniedziałku 18 listopada, do godz. 15.00. Po przekroczeniu tego terminu, nie będzie można zakupić biletów na mecz z Piastem (dotyczy nowych zawodników) po zniżkach. Vouchery na powyższe spotkanie pojawią się na koncie w systemie sprzedaży biletów do 21 listopada.

W razie problemów prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 732 922 922 (biuro@lpfa.pl).

<< wstecz dalej >>

udostępnij