PILNE! Ruszają zapisy na bilety na mecz z Jagiellonią i Legią

start / Aktualności / Aktualności

PILNE! Ruszają zapisy na bilety na mecz z Jagiellonią i Legią

PILNE! Ruszają zapisy na bilety na mecz z Jagiellonią i Legią

W związku z dużym zainteresowaniem biletami na dwa ostatnie mecze finałowe postanowiliśmy przyśpieszyć zapisy zawodniczek, zawodników, rodzeństwa oraz rodziców na mecze z Jagiellonią Białystok oraz Legią Warszawa.

Już wkrótce rusza regularna sprzedaż biletów na mecz Lecha z Jagiellonią oraz zamknięta sprzedaż na mecz Lecha z Legią (więcej>>>), które mogą decydować o Mistrzostwie Polski w sezonie 2017/2018. Chcemy, aby każdy, kto trenuje w naszej Akademii skorzystał z przysługujących im zniżek oraz voucherów promocyjnych na to spotkanie, dlatego też zapisy na te mecze ruszają już we wtorek (24 kwietnia) o godzinie 13:00!

Przypomnienie o zniżkach

Wiemy, że zawodnicy LPFA oraz ich rodzice i rodzeństwo są kibicami Lecha Poznań. Dlatego też przysługują im atrakcyjne zniżki. Chcemy aby wszyscy aktywnie wspierali Kolejorza na trybunach! Piłkarze Lech Poznań Football Academy ze wszystkich lokalizacji oraz ich rodzeństwo do 13. roku życia otrzymują darmowe bilety na mecz. Aż 50% zniżki przysługuje opiekunom. Bilety zakupują Państwo tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu biletowego Lecha Poznań.

Jak to zrobić?

Bilet na mecz z Jagiellonią i Legią wraz z odpowiadającą zniżką zakupią Państwo w dwóch, prostych krokach.

  1. Wypełniamy formularz zgłoszeniowy (osoby, które już wypełniły formularz, nie muszą robić tego po raz kolejny), wpisując dane członków rodziny uczęszczające na mecze TUTAJ >>
  2. Kupujemy bilet w systemie biletowym Lecha Poznań - instrukcja TUTAJ >>

WAŻNE! Osoby które dokonały rezerwacji na wcześniejsze mecze Lecha w rundzie finałowej nie muszą tego robić. Vouchery zostaną automatycznie dodane do Państwa konta.

Podczas uzupełniania formularza należy pamiętać, że vouchery zniżkowe przysługują tylko tym osobom, które nie posiadają żadnych zaległych płatności w Lech Poznań Football Academy.

Lista na zakup biletu na mecze zostanie zamknięta 3 maja o godzinie 19:00. Po tym terminie zgłoszenia nie będą realizowane. Vouchery na powyższe spotkania uzyskacie Państwo 4 maja. W razie problemów z zakupem biletu bądź rezerwacją prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 732 922 922 (biuro@lpfa.pl).

<< wstecz dalej >>

udostępnij