LPFA bije rekord Guinnessa - wiadomość dla rodziców

start / Aktualności / Aktualności

LPFA bije rekord Guinnessa - wiadomość dla rodziców

LPFA bije rekord Guinnessa - wiadomość dla rodziców

Szanowni Rodzice,

Już 8 kwietnia 2018 roku (niedziela) o 13, na INEA Stadionie odbędzie się bicie rekordu Guinnessa w liczbie dzieci biorących udział w jednym treningu piłkarskim. To będzie wyjątkowa okazja aby bawić się z nami wspólnie na murawie INEA Stadionu i zapisać na łamach historii jako rekordziści!

Zachęcamy dzieci i rodziców do uczestnictwa w wydarzeniu całymi grupami! Do każdego zgłoszonego zawodnika powinna być przydzielona jedna piłka. Przypominamy, że należy pojawić się w stroju i obuwiu sportowym, wskazane niebiesko-białe barwy.

Spotkanie przed eventem, wraz ze sprawdzeniem obecności według listy zgłoszeń przy namiocie w pobliżu „Stacji Kolejorz” o godzinie 12:20. Start wydarzenia zaplanowany jest o 13:00.

Więcej informacji uzyskacie Państwo u trenerów podczas treningów w LPFA. Przed uczestnictwem w wydarzeniu prosimy o zapisaniu się w formularzu, który jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w wydarzeniu: https://goo.gl/forms/I6GmUXn9cpXYUnbx1.

UWAGA! Zapisy na event obecnie są możliwe tylko dla zawodników posiadających podpisaną deklarację członkowską w Lech Poznań Football Academy. Zapisy dla osób spoza szkółki będą uruchomione w późniejszym terminie.

 
<< wstecz dalej >>

udostępnij