Aplikacja Lech Poznań Football Academy już dostępna

start / Aktualności / Aktualności

Aplikacja Lech Poznań Football Academy już dostępna

Aplikacja Lech Poznań Football Academy już dostępna

Od dzisiaj w sklepie Google Play oraz w App Store dostępna za darmo jest zupełnie nowa aplikacja dedykowana Lech Poznań Football Academy oraz Lech Baby. Dzięki tej aplikacji rodzice korzystający z telefonów oraz tabletów na systemie Android oraz iOS mają bardzo wygodny dostęp do wszystkich funkcjonalności dawanych przez naszą szkółkę.

Bądź zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim ośrodku największej sieci szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku 2-12 lat w naszym kraju, gdziekolwiek jesteś! Dzięki naszej aplikacji będziesz miał dostęp do funkcjonalności dotąd dostępnych tylko i wyłącznie przez przeglądarkę internetową.

Od dzisiaj będziesz mógł przez nią sprawdzić harmonogram treningowy, potwierdzić obecność lub zgłosić nieobecność dziecka na najbliższym treningu, zapoznać się z naszym kącikiem edukacyjnym, otrzymasz powiadomienie o ważnej informacji która została zamieszczona na naszej stronie internetowej, zapiszesz dziecko na obóz lub półkolonię, kupisz zakupy w naszym e-sklepie, sprawdzisz stan swoich płatności oraz zaktualizujesz swoje dane kontaktowe!

To wszystko zawarte w aplikacji, która pomoże Wam w jeszcze aktywniejszym uczestniczeniu w życiu szkółki. Przekonany? Ściągnij aplikację już teraz!

LPFA App:  https://www.lpfa.pl/lpfa-app-szkola-pilkarska

Lech Baby App: http://www.lechbaby.pl/lech-baby-app-szkola-pilkarska

<< wstecz dalej >>

udostępnij